Munkatársak

Munkatársak

​​​​​​​Földművelési és Vidékfejlesztési Osztály
Csörögi Csaba Péter, kutatási asszisztens, Csorogi.Csaba.Peter@uni-mate.hu​​​​​​​
Domokos Attila Zsolt, kertész, Domokos.Attila.Zsolt@uni-mate.hu​​​​​​​
Fórizsné Barta Erzsébet, ügyintéző, Forizsne.Barta.Erzsebet@uni-mate.hu​​​​​​​
Hajdu Zsolt, kertész, Hajdu.Zsolt@uni-mate.hu​​​​​​​
Hamar Jánosné, takarító, Hamar.Janosne@uni-mate.hu​​​​​​​
Horváth Kálmánné, mezőgazdasági munkatárs, Horvath.Kalmanne@uni-mate.hu​​​​​​​
Dr. Kovács Györgyi, tudományos munkatárs, Kovacs.Gyorgyi@uni-mate.hu​​​​​​​
Kovácsné Zakariás Judit, takarító, Kovacsne.Zakarias.Judit@uni-mate.hu​​​​​​​
Lajtos Ágnes, ügyintéző, Lajtos.Agnes@uni-mate.hu​​​​​​​
Sinka Lúcia, mezőgazdasági mérnök, Sinka.Lucia@uni-mate.hu​​​​​​​
Tuba Géza, tudományos segédmunkatárs, Tuba.Geza@uni-mate.hu​​​​​​​
Varga Sándor István, karbantartó, Varga.Sandor.Istvan@uni-mate.hu​​​​​​​
Vinczéné Deák Mária Melinda, ügyintéző, Vinczene.Deak.Maria.Melinda@uni-mate.hu​​​​​​​
Virág László, kutatási asszisztens, Virag.Laszlo@uni-mate.hu​​​​​​​
Dr. Zsembeli József, tudományos tanácsadó, intézetigazgató, osztályvezető, Zsembeli.Jozsef@uni-mate.hu​​​​​​​
Dr. Zsigrainé Simon Erzsébet, ügyintéző, Zsigraine.Simon.Erzsebet@uni-mate.hu

Növénynemesítési és Fajtafenntartási Osztály
Asbolt Gergő, mezőgazdasági mérnök, Asbolt.Gergo@uni-mate.hu​​​​​​​
Balogh Lászlóné, mezőgazdasági munkatárs, Balogh.Laszlone@uni-mate.hu​​​​​​​
Baranyai Hajnalka, kutatási asszisztens, Baranyai.Hajnalka@uni-mate.hu​​​​​​​
Dr. Czimbalmos Róbert, tudományos főmunkatárs, osztályvezető, Czimbalmos.Robert@uni-mate.hu​​​​​​​
Hamar Imréné, kutatási asszisztens, Hamar.Imrene@uni-mate.hu​​​​​​​
Juhász-Kiss Erika, kutatási asszisztens, Juhasz-Kiss.Erika@uni-mate.hu​​​​​​​
Keresztély Anita Beáta, kutatási asszisztens, Keresztely.Anita.Beata@uni-mate.hu​​​​​​​
Dr. Murányi Eszter, tudományos munkatárs, Muranyi.Eszter@uni-mate.hu​​​​​​​
Őzse János, kutatási asszisztens, Ozse.Janos@uni-mate.hu​​​​​​​
Tippai Alajos, kutatási asszisztens, Tippai.Alajos@uni-mate.hu​​​​​​​
Tóthné Bata Julianna, kutatási asszisztens, Tothne.Bata.Julianna@uni-mate.hu​​​​​​​
Dr. Zsigrai György, tudományos főmunkatárs, Zsigrai.Gyorgy@uni-mate.hu​​​​​​​

Juhászati és Gyepgazdálkodási Osztály
​​​​Balog Lajos Zoltán, kutatási asszisztens, Balog.Lajos.Zoltan@uni-mate.hu​​​​​​​
Dr. Csízi István, tudományos főmunkatárs, osztályvezető, Csizi.Istvan@uni-mate.hu
Fúró Gabriella, tudományos segédmunkatárs, Furo.Gabriella@uni-mate.hu​​​​​
Hamar Zsolt, állatgondozó, Hamar.Zsolt@uni-mate.hu
Jenei Albert József, állatgondozó, Jenei.Albert.Jozsef@uni-mate.hu
Rácz-Németh Ibolya, kutatási asszisztens, Nemeth.Ibolya@uni-mate.hu​​​​​​
Szentesi Sándor Balázs, állatgondozó, Szentesi.Sandor.Balazs@uni-mate.hu​​​​​​​
Varga Krisztina, tudományos segédmunkatárs, Varga.Krisztina@uni-mate.hu​​​​​​

Központi Laboratórium
Czellér-Pintér Krisztina, tudományos segédmunkatárs, laborvezető-helyettes, minőségirányítási vezető-helyettes, belső auditor, Czeller-Pinter.Krisztina@uni-mate.hu​​​​​​​
Kovács Endre György, laboráns, Kovacs.Endre.Gyorgy@uni-mate.hu​​​​​​​
Kovács Krisztina, laboráns, Kovacs.Krisztina@uni-mate.hu​​​​​​​
Popovics Sándor, laboráns, Popovics.Sandor@uni-mate.hu​​​​​​​
Saliga Nikolett, labor kisegítő, Saliga.Nikolett@uni-mate.hu​​​​​​​
Tüdősné Budai Júlia, tudományos segédmunkatárs, laborvezető, minőségirányítási vezető, Tudosne.Budai.Julia@uni-mate.hu​​​​​​​
Zámbóné Szabó Erzsébet, laboráns, Zambone.Szabo.Erzsebet@uni-mate.hu

Karcagi Üzem
Balog András, gépkezelő, Balog.Andras@uni-mate.hu​​​​​​​
Balogh János, gépkezelő, Balogh.Janos.karc@uni-mate.hu​​​​​​​
Gönczi István, gépkezelő, Gonczi.Istvan@uni-mate.hu​​​​​​​
Gyárfási István Ede, főmérnök, intézetigazgató-helyettes, üzemvezető, Gyarfasi.Istvan.Ede@uni-mate.hu​​​​​​​
Rácz Zoltán, gépkezelő, Racz.Zoltan@uni-mate.hu​​​​​​​
Ragályi Mihály, gépkezelő, Ragalyi.Mihaly@uni-mate.hu​​​​​​​
Tálas Sándor, gépkezelő, Talas.Sandor@uni-mate.hu

Kisújszállási Üzem
Hornyák Levente, mezőgazdasági mérnök, üzemvezető, Hornyak.Levente@uni-mate.hu​​​​​​​
Kovács Lukács, segédmunkás, Kovacs.Lukacs@uni-mate.hu​​​​​​​
Szűcs Endre, segédmunkás, Szucs.Endre@uni-mate.hu

Vetőmagüzem
Bosnyák Imre, ügyintéző, Bosnyak.Imre@uni-mate.hu​​​​​​​
Czinege Mihály, mezőgazdasági munkatárs, Czinege.Mihaly@uni-mate.hu​​​​​​​
Disznós Lajos, mezőgazdasági munkatárs, Disznos.Lajos@uni-mate.hu​​​​​​​
Éri László, mezőgazdasági mérnök, üzemvezető, Eri.Laszlo@uni-mate.hu​​​​​​​
Karsai József, mezőgazdasági munkatárs, Karsai.Jozsef@uni-mate.hu​​​​​​​
Szabó Zoltán Imre, karbantartó, Szabo.Zoltan.Imre@uni-mate.hu​​​​​​​
Szilágyi Csaba, mezőgazdasági munkatárs, Szilagyi.Csaba@uni-mate.hu​​​​​​​
Varga Sándor, mezőgazdasági munkatárs, Varga.Sandor@uni-mate.hu​​​​​​​