Központi Laboratórium

Központi Laboratórium

Az Intézet akkreditált laboratóriuma talaj-, növény- és vízminták vizsgálatára alkalmas, nem csak az Intézet K+F tevékenységeihez szükséges vizsgálatokat biztosítja, de a térség mezőgazdasági vállalkozóitól, gazdálkodóitól nagyobb számban érkező, pl. az egyes agrár-környezetgazdálkodási támogatások igénybevételéhez szükséges laborvizsgálatok elvégzését is, illetve a mért adatokra alapozott tápanyaggazdálkodási tervek készítését is vállalja.

Laboratóriumvezető:

Tüdősné Budai Júlia, laboratóriumvezető, tudományos segédmunkatárs, +36-59/500-154; Tudosne.Budai.Julia@uni-mate.hu

 

Munkatársak:

Czellér-Pintér Krisztina, tudományos segédmunkatárs, laborvezető-helyettes, minőségirányítási vezető-helyettes, belső auditor, Czeller-Pinter.Krisztina@uni-mate.hu

 

Kovács Endre György, laboráns, Kovacs.Endre.Gyorgy@uni-mate.hu​​​​​​​
Kovács Krisztina, laboráns, Kovacs.Krisztina@uni-mate.hu​​​​​​​
Popovics Sándor, laboráns, Popovics.Sandor@uni-mate.hu​​​​​​​
Saliga Nikolett, labor kisegítő, Saliga.Nikolett@uni-mate.hu​​​​​​​
Zámbóné Szabó Erzsébet, laboráns, Zambone.Szabo.Erzsebet@uni-mate.hu​​​​​​​